piątek, 18 września 2015

I Memoriał Jana Rutyńskiego oraz sparing z Czechami.

        Tydzień temu odbył się w lubińskiej hali I Memoriał im. Jana Rutyńskiego. Klub kibica w szerokim składzie pojawił się na hali. Pierwszego dnia było dużo zabawy,a wynik był niestety na korzyść reprezentacji Estonii 3:2. Po meczu wszyscy rozeszliśmy się do domów.
      W piątek, kiedy naszym przeciwnikiem była drużyna ukraińska Lokomotiv Charków spotkanie skończyliśmy nieco później. Po szybkim meczu, którego wynik jasno stanowił zwycięstwo drużyny gości do zera KK wybrał się do jednego z lubińskich lokali. Tym razem wylądowaliśmy w Merphym, gdzie odbywało się karaoke. Jednak nam to nie przeszkadzało, a wręcz przeciwnie. Po obejrzeniu występu Łukasza Kadziewicza w Tańcu z Gwiazdami wzięliśmy udział w karaoke. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. Później rozeszliśmy się do domów w dobrych nastrojach.
        Nie rozstaliśmy się jednak na długo. 18 oraz 19 września znowu mogliśmy się wspólnie spotkać na hali. Nasi siatkarze rozegrali sparing z Czeską drużyną VK Dukla Liberec. Pierwszego dnia wygraliśmy sparing 3:1, a drugiego dnia drużyna niczym nas nie zaskoczyła bo wynik był taki sam. Dzisiaj na hali pojawił się Łukasz Łapszyński, który odwiedził swój były klub i przy okazji zobaczył jak idzie kolegą.  Oczywiście wszyscy nie możemy się doczekać pierwszego meczu w sezonie, który odbędzie się 30 października w Warszawie. Po drugiej stronie siatki stanie Łukasz Łapszyński, który jest nowym zawodnikiem AZS-u Politechniki Warszawskiej.

                      Do zobaczenia w sezonie na hali :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz