środa, 4 stycznia 2017

Kilka słów.

Na koniec tego ciężkiego dnia postanowiłam wrzucić zaległą galerię z piątkowego meczu oraz od razu z dzisiejszego.
        Cóź, ostatni mecz z 2016 roku, gdzie naszym przeciwnikiem była drużyna z Bielska zakończyliśmy wygraną do zera. Mecz był szybki, dzięki czemu po meczu mogliśmy urządzić razem z naszymi przyjaciółmi z drużyny przeciwnej udać się do pobliskiej kręgielni na dogrywkę. Z tego spotkanie wszyscy wyszli zadowoleni. Z kibcami drużyny przeciwnej mogliśmy powspomiać cudowny Puchar Polski Klubów Kibica, który zorganizoali we wrześniu. Gorąco was pozdrawiamy ! #BBTSBielskoBiała
       Jednak dzisiaj było troszeczkę inaczej.
      Wynik dzisiejszego spotkanie 1/8 Pucharu Polski był dla nas ogromnym zaskoczeniem. Pierwszy set ładnie wygraliśmy, w drugim było to samo. Trzeci nie wydawał nam się inny. Po 20 punkcie dla nas, szybko zebrałyśmy się, biegiem udałyśmy się pod ściankę, żeby rozstawić sprzęt do nagrania wywiadów i nagle bach ! Słyszymy jak spiker mówi, że mamy piłkę setową dla Szczecina. Cały czar prysł. Nie sądziliśmy, że aż tak zaskoczy nas wynik końcowy tego spotkania. Chwilę później przegraliśmy drugiego seta. W trakcie tie-breka udało nam się zodbyć przewagę. Niestety, straciliśmy ją i mecz zakończył się wynikiem 2:3. Przykro nam z tego powodu, żałujemy że nie spotkamy się z Bełchatowem w 1/4 finału. Jako kibice znajdujemy też plusy. Możemy się już w zupełności skupić na Lidze. Myślami jesteśmy już przy sobotnim meczu.