niedziela, 15 lutego 2015

Walentynkowe punkty.

Wczoraj Cuprum rozegrało kolejny mecz na swojej hali. Mimo pozorów, spotkanie wcale nie było łatwe. Drużyna z Będzina zagrała bardzo dobre spotkanie. Pierwszego seta przegraliśmy do 27, mimo początkowej przewadze. W drugim secie nasz zespół się obudził i pokonał drużynę gości przewagą 10 punktów. Trzeci set też padł naszym łupem. Z 11 punktowym prowadzeniem doprowadziliśmy do wyniku w setach bardzo korzystnego dla nas. Po tej partii prowadziliśmy 2:1 w całym meczu. Czwartego seta niestety nie udało nam się ugrać. Lepszy w tym secie okazał się zespół z Będzina, który wygrał 25:22. Czekając na tie-breaka mieliśmy nadzieję, że to nasz zespół okaże się lepszy. Tak też było. Lubinianie wygrali 5 seta 15:12, kończąc cały mecz wynikiem 3:2. MVP spotkania został Szymon Romać. Udało nam się wygrać dwa punty, dzięki którym po 25. kolejce nadal utrzymujemy się na 5 miejscu w tabeli.
          Na hali było widać też oznaki Walentynek. Osoby, które wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez Cuprum Lubin, zostały nagrodzone gadżetami od naszych sponsorów. W Klubie Kibica było widać  serduszka na policzkach, baloniki z helem, które unosiły się nad naszą trybuną. Większość osób z Klubu Kibica, miała przyczepione do koszulki serduszko, w środku którego było logo Klubu Kibica z naszą maskotką. Sam Lisek chodził po hali z balonem w kształcie serduszka. Dobry humor nas wczoraj nie opuszczał, dzięki czemu dobrze się bawiliśmy  :)