piątek, 8 kwietnia 2016

Słabszy dzień.

Niestety na wtorkowym meczu lepszy okazał się zespół Lidera tabeli ZAKSA Kędzierzyn - Koźle. Meczy był szybki. Szybkie 0:3 oczywiście, wynik by nam pasował gdyby było na odwrót. W pierwszym secie mieliśmy dwie piłki setowe, a później niestety w kolejnych setach już nie mieliśmy takiego szczęścia. Wszyscy mamy nadzieję, że nasi zawodnicy poprawią się i już w sobotę wygrają z Cerrad Czarnymi Radom. Czarni przyjadą do nas i mamy nadzieję, że nasi kibice ich rozproszą.
     Chciałam tez zaapelować. Na sobotnim meczu będzie można się zapisać do bazy DKMS, jeśli chcecie pomóc w jakiś sposób to zachęcam do zapisania się. Nasi wolontariusze, będą siedzieć przy wejściu na halę na przeciwko naszego klubowego sklepiku.