czwartek, 20 października 2016

Bielsko zbite !

Wczoraj o godzinie 18 na hali w Bielsku- Białej odbył się nasz zaległy mecz z pierwszej kolejki. Oczywiście na trybunie gości nie mogło być pusto, tak więc pojechała 11 osobowa delegacja, aby wesprzeć naszych siatkarzy.
       Miedziowi grali jak nakręceni, czego doskonałym dowodem były wyniki: w pierwszym secie pokonaliśmy drużynę gospodarzy do 17, w drugim zaś do 16, w trzeci nasi zawodnicy chcieli chyba troszkę przeciągnąć to spotanie dlatego zakończyliśmy tego ostatniego seta tylko z 5 punktową przewagą. Oczywistem faktem jest, że wsparcie naszych kibiców również wspomogło naszych siatkarzy.
       Mimo przyjaźni z Klubem Kibica Bielska, bardzo ucieszył nas końcowy wynik, jednak czas dojazdu na mecz okazał się o wiele dłuższy niż całe spotkanie. Jednak BBTS, ma bardzo koleżeńskich kibiców, którzy mimo niekorzystnego dla nich wyniku, chcieli się z nami spotkać, żeby na spokojnie porozmawiać.
       Droga powrotna bardzo nam się dłużyła, było ciemno oraz byliśmy mocno zmęczeni. Jednak bardzo szybko się rozbudziliśmy jak na jednym z postojów spotkaliśmy naszych sitkarzy, którzy również wracali do domu. Mimo całego zmęczenia oraz późnego powrotu do domu wyjazd uważamy za udany.
       Już w sobotę ruszamy w dalszą drogę, a licznik kilometrów bije ! Tym razem podbijamy Zaksę, już większą grupą kibiców. Mecz będzie transmitowany, więc ci co nie mogą oglądać na żywo, powinni włączyć Polsat Sport w sobotę o 14:45.