środa, 26 października 2016

Rzeszów na kolanach !

Dzisiejszy mecz z Rzeszowem był strasznie nudny... Szybkie 3:0, półtora godziny i do domu.
        W pierwszych dwóch setach miedziowi szli jak burza i nie dawali się wyprzedzić. Już po pierwszym gwizdku, na tablicy wyników pojawił się wynik 3:0 dla gospodarzy, później wszystko poszło po naszej myśli. W trzeciem secie, były chwile spadkowe, kiedy to goście mieli kilku punktowe prowadzenie. Jednak mimo wszystko nasi lubińscy siatkarze się nie poddali.
        Pierwszy set skończył się z wynikiem 25:20, w drugim było dokładanie tak sam. W trzecim secie nasi siatkarze zakończyli cały mecz z wynikiem 25:22. MVP tego meczu został Łukasz Kaczmarek. Gratulujemy bardzo Łukaszowi.
       Podczas dzisiejszego meczu na naszej hali gościliśmy 20 osobową grupę kibiców z Rzeszowa, których bardzo podziwiamy, że przyjechali do nas w środku tygodnia i to tyle kilometrów. Życzymy im bezpiecznej i szczęśliwej drogi powrotnej do domu. Jednak nasz sektor pięknie wyglądał cały pomarańczowy. Wspaniali kibice z Klubu Kibica Cuprum Lubin dali dzisiaj czadu i mocno wsparli zawodników swoim dopingiem. Dodatkowo część członków Klubu mogło się pochwalić w Polsacie nowymi koszulkami.
       Dzisiaj po meczu odbyła się jeszcze jedna uroczystość. Mniej oficjalna, ale jednak. Pożegnaliśmy naszą cudowną kierowniczkę Cuprum Lubin - Justynę Róg. Będziemy bardzo za Tobą tęsknić i napewno szybko o Tobie nie zapomnimy.