czwartek, 24 listopada 2016

W sobotę wygrana, a dzisiaj porażka.

Nie wrzuciłam zdjęć z meczu z Politechniką ze względu na problemy techniczne. Jednak wszystko już w porządku i wracamy.
       W sobotę odbył się mecz z Politechniką Warszawską. Nasi siatkarze nie mieli problemów z drużyną gości i pokonali ją 3:1. Pierwszego seta oddaliśmy Stolicy, aby pokazać naszą gościnność. Prawdziwą gościnność pokazaliśmy po meczu kibicą z Warszawy podczas wspólnej zabawy.
      Dzisiaj jednak nie było tak kolorowo. Spotkanie było zacięte. W pierwszym secie niestety byliśmy słabsi, w drugim udało nam się pokonąć rywali. Jednak dwa kolejne nie posżły po naszej myśli. Mimo wszystko nasi miedziowi walczyli i łatwo się nie poddali. Mecz skończył się pozytywnie dla radomskiej drużyny, 1:3. Jeśli chodzi o kibiców naszych gości, to pojawiła się skormna grupa z Radomia, która dzielnie dopingowała swoją drużynę, ale później chętnie z nami porozmawiali pod halą.

Następny mecz odbędzie się 30 lisopada w Jastębiu. Grupa kibiców na pewno pojawi się na hali. W lubińskim RCSie spotkamy się natomiast w Mikołajki, a drużyną gości będzie benjaminek +Ligi, GKS Katowice.